Представники Ради Секції в галузі електроенергії.

У торгах учасниками являються підприємства міжнародного рівня, чималі світові трейдери та вітчизняні державні компанії. Представниками Ради Секції  в сфері Електроенергії є чимала кількість людей.  Ці учасники представляють різноманітні компанії, такі як, ПрАТ «Укргідроенерго», ПрАТ «МХП ЕКО ЕНЕРДЖИ», ТОВ «ДЕ ТРЕЙДИНГ», ТОВ «ЕРУ ТРЕЙДІНГ», ТОВ «ЕНЕРА», ПАТ «ЦЕНТРЕНЕРГО», ТОВ «Нова-Енергетична-Компанія», ТОВ «АРТЛЕКС ЕНЕРДЖІ» та інші. Взагалі УЕБ створили для організації та проведення торгів біржі енергоресурсами.

Це відкритий електронний майданчик для торгів, де обов’язковою умовою є формування справедливої, чесної ринкової вартості на базі попиту і пропозицій учасників. Біржа може допомогти мінімізувати свої фінансові і виробничі  ризики учасників, що пов’язують із енергозабезпеченням.  Що ж собою представляє Українська біржа енергетики? Сьогодні це єдине джерело релевантних котирувань біржі на українські ресурси енергетики.

Взяти участь в аукціонах на майданчиках УЕБ.

Сьогодні, основним джерелом цін ринку на природний газ та продукти нафтової промисловості є ТОВ «Українська енергетична біржа». Міністерством розвитку енергетики, торгівлі та с/г України, рекомендовано застосовувати котирування УЕБ, як орієнтир для вартості природного газу в продукти нафтової промисловості. Передусім, біржа ставить собі за мету формування бенчмарків цін на ресурси енергетики. Але це відбувається, лише за умови, що буде забезпечено належний рівень ліквідності і експлуатація інструментарію біржі.

Всю інформацію про УЕБ та процеси торгівлі енергоресурсами розміщено на сторінці Української біржі енергетики. 

За посиланням : https://www.ueex.com.ua/ueex/sections-council/representatives-electric-power/ можна перейти на цю сторінку. На даній сторінці також можна знайти посилання на навчання участі в аукціонах на РДД. Українська Енергетична Біржа постійно намагається покращити свою роботу.  Підтримувати постійний зв’язок з учасниками, для скорішого реагування на потреби ринку. Тому, звертайтесь з пропозиціями та питаннями і вам обов’язково відповідатимуть. Отож, приймайте обов’язково участь, та економте таким чином ваші кошти, адже дана система є вигідною.