Деревина для продажу

Деревина — органічна сировина для багатьох виробництв, що утворюється в процесі вирощування деревних рослин. Це цінний матеріал за умови нормальних фізико-хімічних властивостей та рівномірності структури.

Найвигіднішим з точки зору переробки деревної сировини буде деревина, яка має ідеальну циліндричну форму та рівномірну середину, а самі волокна розміщені паралельно вздовж осі. При цьому стовбур має бути повністю без сучків. Однак, на практиці деревину  сортують на декілька видів. Кожен із видів має своє призначення. Це чудова сировина для виробничих потреб. Погіршеннятехнічнихвластивостейдеревиниможевідбуватися як під час росту дерева, так і післяйогозрізання. Дефекти, що виникають у деревині протягом його життя, відносять до первинних дефектів. Дефекти, що утворилися під час зберігання або обробки, класифікують як вторинні дефекти . 

Як обрати деревину

Деревина для виробництва меблів, столярних та інших виробів повинна бути сухою. Перед остаточною обробкою деревні напівфабрикати повинні бути добре висушені. При висушуванні в невідповідних умовах та за умови поганого зберігання (наприклад, під впливом різких змін погодних умов) деревина може значно деформуватися. Деформовані деталі не підходять для точної обробки. Вузли, тріщини та розшарування шкодять виробництву. Для деяких видів деревини, особливо хвойних порід, смоляні плями та грибкові інфекції або цвіль також можуть бути значною проблемою. Кінцевий вигляд продукції значною мірою залежать від якості деревини та її параметрів. Тому ретельно підходити до вибору напівпродуктів з деревини. Незначні недоліки можна прийняти лише при придбанні матеріалів для допоміжних зовнішніх конструкцій. Матеріал для меблів або елементів дизайну інтер’єру квартири повинен бути найвищої якості і не мати жодних дефектів.

Після того, як дерево було зрубане і розрізане на напівфабрикати, свіжа деревина починає висихати, вода випаровується з її клітин і матеріал починає зменшуватися. Природно, щоцейпроцес не є рівномірний по перетину деревини. Деревина може деформуватися посередині більше, ніж поздовжнього. Напівфабрикати значно зменшуються в ширину та товщину та трохи в довжину. Оскільки деревина не є однорідною (наприклад, через зміну умов під час росту), природно також, що сприйнятливість до усадки та деформації в різних місцях різна. Дошки посередині стовбура зменшуються майже рівномірно в усіх напрямках. Коли ці явища відбуваються в певних часових межах, такі дерев’яні елементи можна використовувати без проблем.

Як продати  деревину

Щоб деревина, що підлягає обробці, була добре захищена від вторгнення комах, необхідно підтримувати мікроклімат приміщення для сушіння — територія повинна бути осушеною і покритою шаром гравію або шлаку. Балки повинні лежати не на землі, а на бетонних підставах. Також важливо не допускати потрапляння деревини, на яку вже напали комахи, до сховищ. Найкраще купувати деревину для виробничих потреб у компаній, які мають відповідний досвід у цій сфері — лісгоспів та лісозаготівельних компаній. Протягом 2020 року багато з них пропонують свою продукцію на електронній платформі Прозоро-продажі sale.uub.com.ua. Одним із найкращих експертів із допомоги в організації продажів деревини для виробничих потреб є Українська універсальна біржа. Компанія не допомагає у продажі технічної сировини https://sale.uub.com.ua/news/kupyty-tehsyrovynu-dlya-vtp-na-prozoro-prodazhi, а й будь-яких інших видів товарів, які є складовими українських державних компаній.